креатив у кожній краватці-метелику

Illustration

Нова “історія своїх” бере свій початок у славнозвісному місті Суми. Саме там народився та творив Іван Близнюков — прадід героїні нашої сьогоднішньої історії. У минулому сторіччі чоловік шив чоловічі костюми та був достатньо відомим кравцем у Сумах.

І ось, 100 років потому Катерина Дяденко, продовжуючи сімейну традицію, шиє краватки-метелики під брендом by_Мальва.

Історія довжиною у 10 років

10 років тому Катерина працювала на машинобудівному заводі, але у вільний час постійно щось чи шила, чи в'язала, чи вишивала. Через це у майстрині виникла ідея створити сторінку у соціальних мережах та викладати туди свої роботи.

Придбавши свої перші матеріали для виготовлення метеликів, майстриня й не помітила, як звичайне хобі перетворилось на справу життя.

“Перші мої роботи на продаж — це дитячі пінетки, в'язані шкарпетки, колекція літніх сережок зв'язаних гачком. І от одна дівчина замовила метелик для свого чоловіка. Не просто метелик, а ще і з вишивкою. Так зробила перший метелик, потім їх були тисячі.”

Чоловічі, дитячі, жіночі, з вишивкою і без, шкіряні, дерев’яні – вони сотнями розлітаються по всій Україні та світу, радуючи замовників якістю і ціною. Таким чином навіть малий виріб у вигляді метелика може принести людині частинку атмосфери рідної домівки.

Катерина завжди прагнула розвивати своє власне виробництво, саме тому наразі у неї можливо замовити метеликів, що зроблені з десятків різних тканин та форм та зшиті з урахуванням усіх побажань замовника.

Ми продовжумо збирати історії українських виробників на Шафі для проекту "Історії своїх",розкажіть свою історію і можливо наступний випуск буде про вас

Унікальність кожного замовлення

Улюблені метелики майстрині — це складні замовлення.

“До мене написала мама випускника коледжу і замовила йому метелику під жовту сорочку, бордовий піджак і сині у клітинку штани. Та ще й з вишивкою! Я взяла аркуш у клітинку і малювала схему із цих трьох кольорів. І таких замовлень багато, так що працювати цікаво.”

Далі у процесі йде стадія погодження, іноді вносяться корективи, аби у кінцевому результаті замовник був задоволений на всі 100%.

Пошук натхнення у найтемніші часи

Як і життя кожного українця, так і життя Катерини змінилось на 180 градусів після початку повномасштабного вторгнення росії на територію нашої держави. Майстриня переїхала на 2 місяці у село до родичів, та не мала змогу працювати та творити.

Коли поверталася до Сум, то жінка отримала замовлення на жовто-блакитний метелик для песика з Одеси.

“Це замовлення стало новим поштовхом для мене, та я вирішила повернутись до улюбленої справи, аби дарувати гарний настрій українцям. В Україні стало на одного песика та господаря щасливіше, а я отримала свого першого хвостатого клієнта.”

Нещодавно Катерина почала виготовляти метелики з портретами відомих діячів чи картин. Так, на днях замовили метелик зі Григорієм Сковородою, а одна дівчина написала що вона художниця і хотіла б собі метелики з улюбленими картинами, — це були Ван Гог і Далі.

Метелики в асортименті для чотирилапих

З того часу, метелики для собак і котів зайняли особливе місце в асортименті бренду by_Мальва. Катерина вже встигла відшити не одну сотню прикрас для братів наших менших. Їх можливо як придбати у готовому вигляді, так і замовити унікальний бантик у єдиному екземплярі.

“Жовто-блакитні, класичні чорні, шотландки, метелики-вишиванки — вони радують замовників і їх домашніх улюбленців по всій Україні та за її межами.”

Illustration
175 грн

Метелик "Лілії" Клода Моне

Illustration
79 грн

Патріотичний для кота або пса

Illustration
175 грн

З ручною вишивкою на полотні

Історії своїх

Illustration

Dummy studio від шовкових суконь до військової форми

Illustration

Svetla.jute  бренд екологічних виробівіз джута

Illustration

Клевацька Віта  лялька-мотанка, як оберіг

Illustration

Ua.Asgardвійськова форма для жінок

Ми продовжумо збирати історії українських виробників на Шафі для проекту "Історії своїх",розкажіть свою історію і можливо наступний випуск буде про вас

Made with