Illustration

Нова історія своїх є по-своєму особлива та щира. Сьогодні ми розповідаємо про майстерню свічок, де зароджується вогник, який свічка запалює у кожному серці.

Майстерня небайдужості

Цей вогник народжується у нашій свічковій майстерні “Градус добра”, в якій працює молодь з ментальною інвалідністю. Для робітників майстерні це можливість заробляти та соціалізуватися, адже влаштуватися на роботу практично неможливо. Та чому це важливо для її засновників?


“Про дітей з інвалідністю піклується держава, існує безліч спеціалізованих шкіл та центрів, які допомагають розвиватися. Але для дорослих людей з інвалідністю закладу денного перебування немає. Вони повертаються до своїх батьків в рідні домівки та проживають все життя у 4 стінах. Вогонь у їхньому серці згасає.”

Саме тому й виникла майстерня тепла, де такі люди можуть мати ще одну можливість жити повноцінним життям, знаходити друзів та працювати. Кожна куплена свічка в майстерні розпалює вогник в їхній душі та надихає творити ще більше.

Ми продовжумо збирати історії українських виробників на Шафі для проекту "Історії своїх",розкажіть свою історію і можливо наступний випуск буде про вас

Зародження соціальної місії проєкту

Ідея проєкту Градус Добра зародилася у студентській організації Енактус. Спочатку група студентів хотіла створити проєкт, націлений на екологічну проблему - надмірне забруднення нашої планети. Так і виникла ідея використовувати вторинну сировину для свічок, а саме обрізані скляні пляшки. В цей час, ще майже не було крамничок, які цим займалися, тож команда знайшла одну людину в Києві, яка знала як гарно обрізати пляшку.

Пізніше, в Енактус КНЕУ звернулася Громадська Організація “Родина” з проханням допомогти розвивати центр та допомогти власне молоді, що мають ментальну інвалідність.


“Команда Градусу Добра не вагалася ні секунди та з радістю вирішила - наші свічки буде виготовляти молодь з інвалідністю. Так і почався довгий шлях розвитку нашого проєкту.”

Виклики справи

Початок був далеким від ідеалу. Команда не знала як співпрацювати з центрами, яка правильна формула виготовлення якісної свічки та де знайти хороших постачальників. Через це, власне, собівартість свічки була космічна та майстерня працювали в мінус. Пізніше, крок за кроком Градус Добра почали шукати нових постачальників, вигідніші пропозиції та нові центри для розширення.


“Наша свічкова формула вдосконалювалася, адже зʼявився бюджет на тестування нових ароматичних запашків, восків та цікавої тари.”

Illustration

Діяльність майстерні під час війни

Наразі проєкт співпрацює з центром допомоги сімʼям з дітьми, що мають ментальну інвалідність у Черняхові, Житомирська область. Команді найтяжче тримати проєкт на плаву зараз, під час війни. Через те, що проєкт має соціальну складову, люди майже не звертають на нього увагу, адже допомога потрібна зараз усім: від постраждалих від війни до військових.


“Ми розуміємо, що на благодійність такого плану просто не вистачає енергії та коштів. Але ми точно не збираємося здаватися, постійно тестуємо новинки та вводимо їх в обіг. Наразі дуже активно шукаємо офлайн магазини, які готові взяти нашу продукцію на реалізацію.”

Які свічки “Добра” додати до вашої колекції?

Безперечними бестселерами Градусу Добра є «ліс після дощу», «лемонграс» та «сандал».
Ліс після дощу - неймовірний аромат хвойних дерев. Уявіть собі прогулянку в спокійному літньому лісі, тільки но пройшов дощ і тобі хочеться, як можна довше насолодитися моментом. Ось так майстерня його описуємо.
Лемонграс - свіжий аромат, який літом є в кожному замовленні. Чимось схожий на лайм або лимон, але й зовсім інший одночасно.
Сандал - дуже спокійний та ненав’язливий дерев‘янистий аромат. У нас його часто беруть для медитацій або як фоновий аромат під час занять.

Illustration
200 грн

Соєва свічка з дерев‘яним ґнотом та ароматом чистоти

Illustration
330 грн

Свічка з ароматом бананово-горіхового пирога

Illustration
200 грн

Свічка з дерев‘яним ґнотом та ароматом лісу, після дощу

Майстерня намагається створити соціальне підприємство, де молодь з інвалідністю могла б працювати, отримувати трудові навички та заробітну плату.
Команда вірить, малими кроками добра кожен може творити зміни у нашому суспільстві. Ви також можете підтримати цю важливу соціальну місію, придбавши вироби майстерні одразу на Шафі.

Творімо добро разом. Підтримуємо українське.

Історії своїх

Illustration

Dummy studio від шовку до форми

Illustration

Svetla.jute  екологічні вироби з джута

Illustration

Ua.Asgard  військова форма для жінок

Illustration

Клевацька Віта лялька-мотанка, як оберіг

Illustration

by_Мальва креатив у кожному метелику

Illustration

Kvitkaвишивка, що відома у світі

Illustration

Andamanaкраса з українською душею

Ми продовжумо збирати історії українських виробників на Шафі для проекту "Історії своїх",розкажіть свою історію і можливо наступний випуск буде про вас

Made with