Українське — синонім якісного та унікального, як і Бренд “KVITKA”, про який ми розповідаємо у новій історії про своїх, українських, сміливих виробників!

Illustration

Надзвичайність виробів з квітковою вишивкою

Засновницею бренду є Ірина Олонічева, яка вже понад 9 років створює та оздоблює одяг вишивкою. Спочатку у майстрині в планах було поштучне виготовлення одягу, але з часом хобі перетворилося на маленьке виробництво, і з’явився бренд KVITKA, тому що темою вишивки були саме квіти. 

“Моя команда створює одяг для людей, які цінують ручну роботу. Наші вироби виключно з авторською вишивкою ручної роботи, вона — дуже різноманітна, тому й одяг виглядає надзвичайно та ексклюзивно, виходячи за рамки звичайних вишиванок мас-маркету.”

Наразі в майстерні KVITKA працюють 20 майстринь, яких Ірина навчила вишивці в різноманітних техніках. Всі малюнки та ескізи вишивки створюються і розробляються майстринею самостійно, аналогів яких віднайти неможливо. Цікавим є те, що зазвичай один виріб виготовляється місяць і довше, в залежності від моделі. Але попри це, кінцевий результат вартий того, щоб зачекати.

Ми продовжумо збирати історії українських виробників на Шафі для проекту "Історії своїх",розкажіть свою історію і можливо наступний випуск буде про вас

Нашого цвіту по всьому світу

Бренд KVITKA знають не лише в Україні. Одяг з натуральних тканин, прикрашений ручною вишивкою користується популярністю серед жінок далекого і близького закордоння. Зі своїми колекціями Ірина брала участь у показах таких країн, як Франція, Естонія, Польща.

“З гордістю можемо розповісти, що сам П’єр Карден запросив наш бренд на Різдвяний показ, який відбувся у Парижі, куди він запрошував цікавих, на його думку, дизайнерів. Маємо диплом за його особистим підписом та пишаємось, що розповсюджуємо українське у світ.”

Також команда KVITKA була запрошена до інших країн, але війна не дала здійснитись багатьом мріям. Наразі, бренд старанно працює на шляху до перемоги та має надію, що надолужить втрачене! Адже на меті у KVITKA стоїть те, щоб весь світ побачив, які українські майстрині талановиті!

Те, що одягнемо на День Перемоги

Ірина розповіла, що під час війни несподівано зросла кількість замовників, а українські вироби з ручною вишивкою стали популярними як в Україні, так і за кордоном.

“Було дуже приємно, коли ми обдзвонювали клієнтів дізнатися чи продовжувати працювати над їхніми виробами, і всі як один говорили – «звичайно, ми їх одягнемо на День Перемоги!»”

Перший місяць війни команда KVITKA віддали більшість тканин з нової колекції на балаклави для наших захисників, як найменше, що майстрині могли зробити, адже всі допомагали хто чим міг, і єднались заради спільної мети.

Єднання та допомога, як цінності бренду KVITKA

Попри труднощі логістики у постачанні матеріалів та дефіциті у придбанні деяких тканин, Ірина та її команда не панікує — підбирають інші тканини, знаходять інших виробників, та головне, що клієнти ставляться з розумінням. Працівників в колективі після початку повномасштабної війни стало більше: з'явилися нові вишивальниці та кравчині.

У перші місяці повномасштабного вторгнення Ірина проводила безкоштовні курси вишивки для місцевих жінок та переселенців. Багато хто потребував роботи, і ми раді, що змогли їм допомогти та надати робоче місце.

Ще одним серйозним випробуванням, що навпаки згуртували ще більше команду KVITKA, стали часті відключення електроенергії через масові обстріли об'єктів критичної інфраструктури нашого міста, як і інших міст по всій Україні. Але й тут Ірина та майстрині намагаються працювати до спільної перемоги: підлаштовуються під нові графіки, іноді навіть виконуючи окремі види робіт при свічках.

“Ми кожен на своєму місці, у своїй країні, робимо все можливе, щоб ворог не пройшов. Сьогодні весь світ бачить, який український народ сміливий та непереможний. А ще всі мають знати які українські майстрині неперевершені та талановиті! Ми віримо, що добро і краса врятують світ!”

Illustration
18 000 грн

Етно-костюм з ручною вишивкою "Квіткові фантазії"

Illustration
7 000 грн

Блуза з ручною вишивкою"З Україною в серці"

Illustration
9 200 грн

Дитячий етно-комплект з ручною вишивкою

Історії своїх

Illustration

Dummy studio від шовкових суконь до військової форми

Illustration

Svetla.jute  бренд екологічних виробівіз джута

Illustration

Клевацька Віта  лялька-мотанка, як оберіг

Illustration

Ua.Asgardвійськова форма для жінок

Ми продовжумо збирати історії українських виробників на Шафі для проекту "Історії своїх",розкажіть свою історію і можливо наступний випуск буде про вас

Made with