Illustration

Нова історія про своїх, українських, сміливих виробників розповідає про Василя та Вероніку, власників сімейної майстерні з перероблення використаних скляних пляшок “Lay Bottle”

Початок виникнення нового захоплення

Назва бренду виникла у 2019 році, коли знайомий родини виробників відкрив винний бар і замовив туди люстру та тарілочки з пляшок.
Тоді Василь та Вероніка виконали замовлення, придумали цю назву і вирішили, що будуть потенційно розвивати цю справу. На початку роботи було багато, адже пара майстрів ще й артисти: Василь відомий вітражист, співак і музикант, учасник гурту “Чаламада”; Вероніка - танцівниця середньовічних танців і організатор магічних вечорниць “Гниле Яблучко”, тож ідея бренду відійшла на другий план.

Ми продовжумо збирати історії українських виробників на Шафі для проекту "Історії своїх",розкажіть свою історію і можливо наступний випуск буде про вас

Зміни у діяльності та перехід на повноцінне виробництво

Повноцінне заняття виробництвом почалося з наступом карантину.
Усі виступи та вечорниці скасовувались, а вітражі втратили популярність. Василь та Вероніка ж багато подорожували рідним Закарпаттям, милувалися його красотами та жахались її засміченістю.  


“Щось глобальне ми вигадати не могли, але в нас було устаткування вітражної майстерні та досвід роботи з пляшками. Ми домовилися з друзями та закладами, що будемо забирати в них тару та виготовляти різні корисні речі.”

Різноманітність товарів зі скла

Засновники бренду починали лише з тарілочок у формі пляшок, але з часом почали виготовляти орнаментні тарілочки, годинники, світильники, ловці сонця, ялинкові прикраси, вази, склянки, келихи, прикраси, свічки й все, на що вистачає уяви. Подорожували по багатьох ярмаркам України, отримували купу онлайн-замовлень і відправляли скляні вироби по всьому світу.

Справжні випробування на сміливість та витривалість

За тиждень до початку війни “Lay Bottle” випустив своє перше відео в тікток, що набрало мільйон переглядів та багато нових прихильників і думали: Ось зараз і почнеться новий етап в житті майстерні. Так і розпочався.


“Ми думали, що справу прийдеться закрити, адже кому в такий час потрібні вироби з використаних пляшок. Майстерня не працювала до кінця березня 2022 року. Ми з Василем активно волонтерили та міркували, як будем жити далі. Але ж яке було наше здивування, коли відразу після деокупації, прилетіли замовлення з Сум і Харкова.”

Так пара зрозуміла, що цю країну так просто не здолати, а вони будуть краще й надалі працювати та донатити. Майстри створили серію орнаментних тарілочок з Тризубом, які швидко завоювали серця замовників.
За час війни Василь та Вероніка переробили понад 2 тисячі пляшок, та задонатили десятки тисяч гривень, та головне - продовжили життя маленької закарпатської майстерні.

Беззаперечним лідером продаж є тарілочки з винних пляшок з персональним гравіюванням - люди просять нанести пам‘ятний напис, квіти або графічні малюнки, що роблять ці тарілочки по-справжньому унікальними.

А найцікавішим виробом є світильник «Маска», зроблений за власною технологією. Пляшка у формі маски на кованому кранштейні завжди привертає увагу відвідувачів ярмарків і швиденько зникає з наявності.

Illustration
290 грн

Becherovka тарілка з пляшки

Illustration
528 грн

Еко-свічка в скляному стакані

Illustration
260 грн

Скляна ваза Пляшка вина

Історії своїх

Illustration

Dummy studio від шовку до форми

Illustration

Svetla.jute  екологічні вироби з джута

Illustration

Ua.Asgard  військова форма для жінок

Illustration

Клевацька Віта лялька-мотанка, як оберіг

Illustration

by_Мальва креатив у кожному метелику

Illustration

Kvitkaвишивка, що відома у світі

Illustration

Andamanaкраса з українською душею

Ми продовжумо збирати історії українських виробників на Шафі для проекту "Історії своїх",розкажіть свою історію і можливо наступний випуск буде про вас

Made with