Illustration

Сьогодні ми розповідаємо вам нову історію своїх, а саме про сімейний бренд "Play&Learn", який переріс у виробництво розвивальних ігор для малечі.

Ідея та початок справи

Засновники бренду є подружжя з Черкас - Аліна та Микита. Ідея проєкту "Play&Learn" народилася ще у 2019, коли у подружжя з'явився на світ їх малюк.

“Саме наш син став нашим першим "клієнтом". Усі матеріали були розроблені для нього (з першого місяця дитини). Друзі дізнавались чим ми займаємося - просили такі ігри та для своїх дітей."

Згодом сімейна пара зрозуміла, що це може бути корисним для всіх маленьких українців. І в лютому 2020-го року вони ризикнули змінити сферу діяльності. Замість ІТ та копірайтингу - розробка розвивальних матеріалів. Так і сформувалась позиція бренду: кожна іграшка має приносити користь та радість, і назва: "Play&Learn" (тобто грай і вивчай).
Старт проєкту збігся по часу з пандемією та локдауном, тому подружжя зупинилось на найоптимальнішому варіанті - створити інтернет-магазин, а навички з минулих професій сприяли цьому.

Ми продовжумо збирати історії українських виробників на Шафі для проекту "Історії своїх",розкажіть свою історію і можливо наступний випуск буде про вас

Зміни, що спонукають до створення нового

В лютому 2020 року Аліна та Микита почали розробку карток та ігор на липучках. А вже у 2021 році створювали багаторазові зошити, книги, логічні ігри, лото та дитячі магніти.
Повномасштабна війна зміцнила процеси ще більше та загартувала до змін, тому команда почала співпрацю з постачальниками дерев'яних іграшок.

“На цей час ми працюємо у всіх започаткованих напрямках: створюємо нові ігри та зошити; покращуємо вже готові товари. Вже зараз ми маємо в асортименті понад 500 різноманітних товарів та не збираємося зупинятись.”

Слушні уроки для підприємців

Як каже подружжя, найважчим на початку було сприйняття критики. Але згодом вони навчились мотивуватися кожним відгуком. Не важливо чи був він позитивним, нейтральним, чи досить рідко - негативним, це допомогло враховувати кожну пораду та робити товари кращими.

Під час війни виникали проблеми з пошуком матеріалів. Необхідні матеріали були в дефіциті. А ті, які вдалось знайти - були дуже вартісними. Певні товари доводилось очікувати декілька місяців. Робота без світла навчила команду краще оцінювати робочий графік, та під час блекаутів доводилось працювати ночами.

“Наприкінці 2022 року був перепад електроенергії - майже вся наша техніка згоріла. На деякий час ми були вимушені призупинити роботу. Але кожна невдача - це шанс щось покращити."

Війна та нові цінності

24 лютого 2022 року, подружжя зупинило роботу бренду. Але в березні їм написала одна мама з Харківської області та просила виготовити ігри для її дитини. На той момент у їхньому населеному пункті ситуація була дуже складна і не працювала жодна пошта, тому їм довелось їхати в сусіднє місто аби отримати замовлення.

“Завдяки цій, ми переглянули власні цінності. Навіть у часи війни наші діти заслуговують на справжнє дитинство. Якщо є потреба у наших товарах - ми маємо продовжувати роботу.”

"Play&Learn" відновив роботу. Працює більше. Розширює асортимент та збільшує кількість працівників, адже чим більше продажів - тим більше податків та донатів для ЗСУ.

Популярні товари "Play&Learn"

Найпопулярніші в асортименті - це унікальні картки на кільці. Такі картки водостійкі, двосторонні та скріплені кільцем. Вони найбільш зручні для малечі та батьків. Картки не рвуться, вологостійкі та повністю безпечні для малечі.
Є кілька видів карток: двомовні (містять підпис українською та англійською мовами) та з фактами (містять цікаву інформацію та завдання на звороті)

Illustration
150 грн

Картки із завданнями на кільці фрукти та ягоди

Illustration
340 грн

Багаторазовий зошит2-3 роки

Illustration
50 грн

"Знайди антоніми"гра для дітей

По своєму щемливі історії

Кожен клієнт - це окрема особлива історія. Але є ті, чия стійкість вражає. До проєкту "Play&Learn" звернулась мама, яка оформлювала замовлення декілька тижнів. Вона розповіла, що в їхньому місті тривалий час було відсутнє світло та зникав зв'язок. Але вона мала бажання займатись зі своєю дитиною та дарувати їй щасливе дитинство. І вона неодноразово здійснювала замовлення - у місто Краматорськ. Згодом до неї приєднались й інші мами з Донецької області.

“Найбільшу радість та піднесення ми відчуваємо, коли відправляємо замовлення у вже деокуповані населені пункти.”

Підтримуємо свої українські бренди та виробників. Завітайте на сторінку "Play&Learn" на Шафі, аби вихопити унікальну розвивальну гру для своєї малечі або на подарунок.

Історії своїх

Illustration

Dummy studio від шовку до форми

Illustration

Svetla.jute  екологічні вироби з джута

Illustration

Ua.Asgard  військова форма для жінок

Illustration

Клевацька Віта лялька-мотанка, як оберіг

Illustration

by_Мальва креатив у кожному метелику

Illustration

Kvitkaвишивка, що відома у світі

Illustration

Andamanaкраса з українською душею

Illustration

Nesemos
вироби з уламків техніки

Illustration

Lay Bottleдекор з думкою про природу

Illustration

Мар'яна Баранюкісторія національних прикрас

Illustration

Gradus Dobraмайстерня небайдужості

Illustration

IDEAтурбота про ваш сон

Ми продовжумо збирати історії українських виробників на Шафі для проекту "Історії своїх",розкажіть свою історію і можливо наступний випуск буде про вас

Made with