Illustration

Засновниця бренду

У Новому 2023 році ми раді вітати вас з новими “Історіями Своїх”. І перша розповідь буде про Марію Величко із Кропивницького, яка є власницею бренду “Ua.Asgard”.
З дитинства Марія мріяла створювати жіночий одяг, бо завжди хотіла проєктувати свої ідеї у реальність, даруючи красу та радість жінкам. 

“Одягаючи мамині сукні, я уявляла, як я виросту і буду створювати вишуканий одяг для жінок. Саме сукні були моїм улюбленим предметом гардероба, в якому я почувала себе впевнено. Тому і вирішила присвятити себе створенню виключно жіночого одягу.

Так, працюючи дизайнером та конструктором одягу, Марія будувала плани про початок власного бренду. Аж поки повномасштабне вторгнення росії не внесло свої корективи.

Ми продовжумо збирати історії українських виробників на Шафі для проекту "Історії своїх",розкажіть свою історію і можливо наступний випуск буде про вас

Мрія, що зазнала несподіваних змін

Марія не змогла сидіти на місці склавши руки, адже мала величезний досвід у швейному виробництві — їй хотілося бути корисною у сфері свого впливу, тож вона пішла волонтерити. Спочатку жінка допомагала відшивати одяг для поранених. Але згодом сталося так, що довелося розбиратися у конструюванні та технології плитоносок, яких просто не було через різкий початок повномасштабної війни.

“Попит виростав, і виявилося, що якісного військового одягу в Україні недостатньо. Завозили чимало з інших країн, але ми бачили: одяг був чи занадто дорогий, чи недостатньо якісний для наших воїнів.”

Отож, слухаючи розповіді військових, Марія вирішила створити власний бренд військового одягу, різних розмірів та моделей. Так її мрія з відшивання елегантних суконь перетворилось на нове захоплення та допомогу нашій державі.

Illustration

Пошук паралелей з брендом у скандинавській міфології

“Ніколи не думала, що доведеться створювати замість гарних суконь, одяг для військових. І якщо з чоловічою формою все було зрозуміло, то з жіночою, виникало дуже багато питань. Її просто не було.”

Так і виник бренд “Ua.Asgard”. Цікаво, що слово “Асґард” — це місто, що, за скандинавськими міфами, створили собі боги, а крім богів і богинь, в Асґарді жили діви-воїни — валькірії.
Ця назва міста й стало відображенням бренду, який став розробляти військову форму для жінок військових.

Прототип жіночої форми для військових

Команда Марії дослідила, що на цей час в ЗСУ служить понад 50 тис. жінок, і в процесі роботи та спілкування з військовими, стало зрозуміло, що чоловіча форма є не зручною для жіночого тіла.

“Моя задача – зробити форму, аналогічну чоловічій, але адаптовану під жіночу фігуру. У жінок вужчі плечі й ширші стегна, тонша талія, відповідно, висота посадки штанів маж бути вищою, менший середній зріст й інші конструктивні моменти”

Військова форма Ua.Asgard

Illustration
3495 грн

Бушлат жіночий

Illustration
1295 грн

Убакс на флісі чоловічий

Illustration
1695 грн

Штани жіночі

Зміна реальностей — від суконь до бушлатів

Жіночі бушлати, штани та фліски стали бестселерами бренду та справжнім порятунком для жінок, що наразі сміливо боронять нашу державу, працюють медиками чи волонтерять на фронті.

Найважливіші властивості тканини, з якої шиють військову форму команда Марії – вогнестійкість та гігроскопічність, тобто здатність поглитати вологу, каже кравчиня. Вони обов’язкові для форми жінок, які обіймають будь-яку посаду в армії. Інші нюанси впливають лише на зовнішній вигляд форми.

Марія поставила за мету забезпечити українську армію найякіснішим одягом, що зараз, що після перемоги для сприяння розвитку вітчизняного виробництва та економіки загалом.

“Я впевнена, що ми переможемо, тому ми працюємо далі, аби жінки на фронті почували себе у теплі, захисті та комфорті!”

Ця історія про те, що український продукт може бути не гірше за аналоги інших країн, а й навпаки — якісніший, дотриманий всіх стандартів та зроблений “своїми”.

Історії своїх

Illustration

Dummy studio від шовку до форми

Illustration

Svetla.jute екологічні вироби з джута

Illustration

Клевацька Віта  лялька-мотанка, як оберіг

Illustration

by_Мальвакреатив у кожному метелику

Ми продовжумо збирати історії українських виробників на Шафі для проекту "Історії своїх",розкажіть свою історію і можливо наступний випуск буде про вас

Made with