Illustration

Зародження справи

Три роки тому, маленька команда однодумців вирішила зробити якісний і екологічний продукт: а саме конопляний текстиль. Починали з маленького робочого місця і тестових зразків - щоб зрозуміти, як буде триматись тканина при пранні, наскільки такі конопляні вироби будуть довговічні та актуальні

Довго аналізуючи ринок, конкурентів, вивчаючи актуальні дизайни та тканини - команда Ukono випустила першу колекцію конопляного текстилю.

“Ми вирішили створити саме колекцію, бо фурнітура підбиралась з максимальною уважністю, а кожен малюнок стьожки означав щось окреме, ба більше, фотозйомка проходила як для глянцевих журналів: дуже довго і ретельно."

Ми продовжумо збирати історії українських виробників на Шафі для проекту "Історії своїх",розкажіть свою історію і можливо наступний випуск буде про вас

Що наштовхнуло на створення екопродукції?

На ідею створення таких екологічних і довговічних виробів власників бренду надихнуло сучасне суспільство: 80% споживають "блага планети" не замислюючись, що лишиться після них.

Fast Fashion і ідеологія максимального і постійного споживання підштовхують людей купувати все і більше і частіше, а, як запевняє команда Ukono, їх продукція прослужить багато років без потреби змінювати вироби кожен рік.

Обставини чи мотивація?

“Ми замотивовані тим, що несемо також ідеологічну ідею - перехід на органічні продукти.”

Технічна конопля - це неймовірно корисна культура, яка має багато сфер використань. Наприклад, з її стебел можна виготовляти більш міцний і довговічний текстиль, ніж з бавовни, а також виробляти папір високої якості. Крім того, насіння коноплі містять багато живильних речовин, включаючи білки, жирні кислоти та вітаміни, що корисні для здоров'я людини.
Також цікавим фактом є те, що конопля може бути використана для виробництва біопалива, що допоможе зменшити залежність від нафти та знизити викиди шкідливих викидів в атмосферу.

Розвиток виробництва та перші складнощі

“3 маленького цеху ми переїхали в більший, відкрили свою крамничку в місті Суми. Вона представляє не тільки нашу текстильну продукцію, а вже і наші їстівні витвори: насіння, олія, печиво, цукерки та халва з конопель.”

Та складнощі звичайно ніхто не відміняв й для команди Ukono: багато постачальників поїхали або закрили свої склади, ціни постійно ростуть, і це негативно впливає на весь ринок виробництва. Але команда намагається не підіймати ціни, а збільшувати продажі, щоб тримати виробництво "на плаву".


За місяць до війни Ukono зробили гарний ремонт у новому виробничому цеху, і звісно дуже хотіли в ньому почати працювати. Але війна внесла корективи - виробництво закрилось до квітня, а приміщення, де команда знаходилась, постраждало від вибухових хвиль (з фасаду).

“Ми все підремонтували, зібрали наших чарівних дівчат-працівниць докупи (цікавим фактом є те, що команда бренду складається виключно з дівчат) - і працюємо в повному складі.”

ТОВАРИ-БЕСТСЕЛЕРИ бренду

Найбільш популярними товарами Ukono є - конопляні ковдри, бо мають багато корисних властивостей. Вони є гіпоалергенними та дуже м'які на дотик. Крім того, конопля має природні антибактеріальні властивості, що робить ці ковдри ідеальними для людей з чутливою шкірою.
Конопля також відома своїми терморегулюючими властивостями, що дозволяє ковдрам зберігати тепло взимку і прохолоду влітку. Крім того, конопляні ковдри дуже довговічні та стійкі до зносу, що робить їх ідеальним вибором для тих, хто шукає високоякісний і екологічно чистий виріб.
Відтепер товари Ukono можливо вихопити й на Шафі, та тим самим не лише отримати унікальний екологічний продукт, та й підтримати українських продавців та підприємців!

Illustration
100 грн

Шкарпетки з конопельдовгі

Illustration
1450 грн

Ковдра конопляна демісезонна 200 г/м2

Illustration
399 грн

Конопляний сувенір-іграшка "Кіт"

Історії своїх

Illustration

Dummy studio від шовку до форми

Illustration

Svetla.jute  екологічні вироби з джута

Illustration

Ua.Asgard  військова форма для жінок

Illustration

Клевацька Віта лялька-мотанка, як оберіг

Illustration

by_Мальва креатив у кожному метелику

Illustration

Kvitkaвишивка, що відома у світі

Illustration

Andamanaкраса з українською душею

Illustration

Nesemos
вироби з уламків техніки

Illustration

Lay Bottleдекор з думкою про природу

Illustration

Мар'яна Баранюкісторія національних прикрас

Illustration

Gradus Dobraмайстерня небайдужості

Ми продовжумо збирати історії українських виробників на Шафі для проекту "Історії своїх",розкажіть свою історію і можливо наступний випуск буде про вас

Made with